Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Skępe

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy widzimy w lustro natomiast nie potrafimy się nadziwić, jak bardzo zmieniło się nasze ciało w układzie tych paru lat. Nagle ujawnia się, że mamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) natomiast nie potrafimy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w miejscach, gdzie pragnęły mieć kilkoro dużo ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, oraz z okresem podejmuje być coraz gorzej. Kiedy żadne ćwiczenia oraz diety nie pomagają, z uwagą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Rypin

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które łączy wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W tym materiale skoncentrujemy się na wczesnej z ostatnich dwóch możliwości modelowania ciała, a ściśle na nowej metodzie liposukcji laserowej, stosowanej przez profesjonalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej metodzie LipoLife 3G efekty sposobu są widoczne gołym okiem w wyjątkowo krótkim okresie po wykonaniu pracy, a okres rekonwalescencji pacjenta kryje się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Rypin

Sposobowi mogą stanowić pasowane różne części ciała. Procedury medyczne zajmujące się największą popularnością to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie oleju z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u mężczyzn).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego gatunku postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg prowadzony stanowi w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które daje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Rypin

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został zmodyfikowany w taki postępowanie, by jak dużo ułatwić pacjentowi trafienie do siebie po zabiegu. Przede wszystkim realizowana jest mała liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowoczesnego urządzenia LipoLife 3G zezwala na osiągnięcie maksymalnie zadowalającego efektu przy bardzo skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W współzależności od wcześniejszych ustaleń i charakterze, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja prawdopodobnie być wykonana miejscowo albo na większym rozmiarze. W centralnym przypadku zabiegowi poddaje się takie strony ciała, jak podbródek, boczki i kolana. zabieg na wielkim terenie to np. liposukcja brzucha czy ud.

Nierzadko zdarza się, że pacjenci życzą sobie, by zdobyty w obrocie zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w nietypowym stanowisku ich naszego ciała. Z tej propozycji korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość naszych piersi lub pośladków. Taka strategia przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak pochodzi z doświadczeń, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy środek i wysyła się do przeszczepu.
Liposukcja Rypin

Przygotowanie do zabiegu odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko realizowana stanowi w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej stworzenia obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre spośród nich wtedy:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do wdrożenia procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża oraz jedzenie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest wiele dużo czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego gatunku zabiegu medycyny estetycznej. W sukcesach, gdy liposukcja stanowi metodę zbyt inwazyjną dla danej osoby, niekiedy stosuje się lipolizę.

Liposukcja Rypin

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *