Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Liposukcja – zapomnij o stałej tkance tłuszczowej!

Prasóweczki

Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej! Zgrabna sylwetka jest mocno istotna dla wielu osób, a tak łatwo sięgamy po propozycje klinik medycyny estetycznej. Niekiedy wystarczy tylko nieliczny, bezinwazyjny zabieg, aby osiągnąć oczekiwany efekt, jednak pewne defekty chcieć będą mało większej ingerencji w grono. Drinkiem spośród najczęstszych z pewnością będzie liposukcja. Dowiedz się więcej o tym środku i doświadcz, czyli toż rozwiązanie dla ciebie!

Czym stanowi liposukcja?

Choć że wszystek skontaktował się raz z pojęciem liposukcji, nie wszystek wie dokładnie, co się pod nim kryje. Liposukcja to droga usuwania tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ludzkiego ciała. Ze powodu na sam proces procedury, czyli wprowadzenie kaniuli, będącej małą rurką i prowadzenia oleju spośród jej usługą, sposób ten szczególnie potocznie wymienia się odsysaniem tłuszczu.

Do najpopularniejszych procedur należeć będą liposukcja brzucha i liposukcja ud, ponieważ wtedy w obecnych miejscach najczęściej zmagamy się z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Sposób można dokonać jednak i na innych częściach, w tymże w ziemi kolan, na łydkach, na ramionach czy plecach, po bokach ciała, na klatce piersiowej w sukcesie ginekomastii tłuszczowej u ludzi, i nawet w terenie podbródka – tłumaczą eksperci Kliniki Miracki.

Liposukcja, w przeciwieństwie do wielu nowoczesnych rozwiązań, jest brakiem inwazyjnym, wymaga bowiem wykonania nacięć i wprowadzenia kaniuli w tkankę. Jednak nowsze zabiegi jej dokonania zezwalają na znacznie wyższe bezpieczeństwo pacjenta, a ponadto mniejszą bolesność po zabiegu i słabszy i spokojniejszy okres rekonwalescencji.

Sam proces robiony jest w znieczuleniu pełnym bądź rodzinnym i zwykle może trwać od 30 minut do nawet 5 godzin.
Rodzaje liposukcji

Liposukcja, jednak najczęściej wygląda podobnie, potrafi stanowić realizowana rozmaitymi metodami. Do najnowocześniejszych spośród nich chodzą:

liposukcja ultradźwiękowa – tworzone przez urządzenie ultradźwięki stosowane są prosto do tkanki tłuszczowej, powodując jej dobre odseparowanie z nowych tkanek. Dzięki temu technologia nie uszkadza między innymi naczyń krwionośnych czy nerwów. Dodatkowo ultradźwięki brane w współczesnym typie liposukcji zezwalają na jednoczesne ujędrnienie i napięcie tkanki w rejonie zabiegowym. Z tak pozyskanymi komórkami tłuszczowymi można przeprowadzić tzw. lipotransfer, czyli przeszczep tłuszczu,
liposukcja laserowa – oddziaływanie ciepła zezwala na częściowe rozpuszczenie komórek tłuszczowych, dzięki czemu dobrze szybko można je wyeliminować z systemu. Ciepło lasera ujędrnia również tkankę,
liposukcja wodna – komórki tłuszczowe produkowane są przez roztwór wodny, dzięki dlaczego są delikatnie wypłukiwane. Później można zastosować spożywa w lipotransferze,
liposukcja wibracyjna – lekkie wibracje wprowadzanej pod postać kaniuli podczas tego gatunku liposukcji delikatnie oddzielają komórki tłuszczowe z nowych tkanek. Dzięki temu mogą one stać sporządzone w lipotransferze.

Przeciwwskazania do spełnienia liposukcji

Jako że liposukcja jest brakiem dość inwazyjnym, jednak należy dokładnie zapoznać się z listą przeciwwskazań i ocenić swoją rzecz ze specjalistą – zalecają eksperci Kliniki Miracki. Liposukcji nie powinny oddawać się między drugimi osoby, które narzekają na cukrzycę, choroby autoimmunologiczne, schorzenia wątroby oraz nerek, nowotwory, zaburzenia krzepnięcia krwi czy inne choroby utrudniające leczenie się ran. Niekiedy przeszkodą mogą stanowić także zaburzenia hormonalne, przerwanie ciągłości naskórka, i nawet duże liczbie luźnej role w środowisku zabiegowym, np. na koniec dużej utraty wagi ciała. Przeciwwskazaniem będą także aktywne infekcje,przyjmowanie ziół i leków światłouczulających, ogólny zły stan zdrowia czy ciąża oraz okres laktacji. W sukcesie liposukcji z wykorzystaniem lasera zabieg poprawia się także pacjentom chorym na epilepsję natomiast tym ze młodą opalenizną.

Liposukcja to błyskawiczny lekarstwo na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, a jej coraz nowocześniejsze metody znacznie podnoszą komfort oraz bezpieczeństwo zabiegu. Chcesz wziąć z najnowocześniejszych procedur usuwania tkanki tłuszczowej? Umów się na randkę do Kliniki Miracki i pokochaj swoją nową, perfekcyjną figurę!

zobacz również Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *