Piękne lata 20 powracają

Piękne lata 20 powracają

Prasóweczki

Moda szanuje się powtarzać – można to zaobserwować po powracających trendach. Desenie, kolory, wyglądy i rodzaje. Co każdy czas możemy stwierdzić to także na sposobach, jak także na trasach. Wielkie i zapomniane rozwiązania modowe stoją się znów popularne i swobodnie wybierane. Sprawdź najpopularniejsze trendy, które obecnie powracają, i istniały na topie w latach 20. XX wieku.

Cekiny i brokat

W latach 20 dwudziestego wieku bardzo wielkie było ozdabianie ubrań cekinami i błyszczącym brokatem. Najpopularniejszym połączeniem była teraz czerń w parze ze dobrymi bądź silnymi cekinami. Ta moda powraca – nie jedynie na ubraniach. Coraz powszechnie zleca się cekiny, złote i srebrne zdobienia przy tworzeniu wygodnych, codziennych butów. Przeważnie są one wiązane z czernią, szarościami i czerwienią. Obecnie najlepsze sklepy internetowe stosują ten bodziec i uruchamiają z jego skorzystaniem baleriny, mokasyny, lecz i szpilki, sandały oraz trampki.

Wyjątkowe buty – czyli pantofelki “Mary Jane”

To pantofle z paskiem przy kostce, który znacznie się wyróżnia i ozdabia całą stopę. Ten styl pojawia się coraz głównie na jezdniach natomiast w garderobach gwiazd. Istnieją różne współczesne zmiany tych pantofelków. Są znane, lecz też na dużym obcasie. Współcześni projektanci obuwia przypominają ten rodzaj, łącząc klasykę i technologię są doskonałe budowy i rodzaje. W miły sposób nawiązują do starych czasów, a również uaktualniają dawne trendy przekazując im współczesnych akcentów.

Czy warto podążać za modą lat 20. XX wieku?

Oczywiście, o nie tylko wracać do starych motywów dokładne je odwzorowując. Można rewelacyjnie bawić się łącząc różne rodzaje i przynosząc swój, swój sposób ubierania. Krótka fryzura, bogata plus pewna biżuteria, brokat, cekiny, frędzle – te każde składniki wyróżniały lata 20. To kopalnia projektów i porządków na odświeżenie swojej szafy. Buty nawiązujące do dalekiej stylistyki nadadzą Twojej pracy wyjątkowego charakteru.

zobacz również Najciekawsze powracające trendy z lat 20. XX wieku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *