Pitbull nowe porządki Sianów gdzie obejrzeć?

Pitbull, to pewien z ostatnich obrazów, który trwa w napięciu, mrozi krew w żyłach oraz jest tak dużo scen akcji, że z gwarancją nie można określić go filmem suchym i monotonnym. Mamy w nim bowiem do wykonywania z rodziną warszawskich policjantów, którzy podążają tropem zorganizowanej grupy przestępczej, zamieszanej w częste zainteresowania i zabójstwa zastraszanych handlarzy.

Pitbull nowe porządki Chojna gdzie obejrzeć?

Dzięki szczerości, wyobraźni i popularnym akcjom, które nie zazwyczaj są dobre z prawem, film bronił się hitem i łatwo, zdecydowano się na następną połowa Bitbulla.

klik i ogladaj film

Inna połowa kultowego filmu, Pitbull Nowe systemy, wspomina o policjancie, Dariuszu „Majami” Wilkowskim, który za jakąś cenę, chce złapać groźnych gangsterów, zakłócających system nie tylko na Mokotowie, ale zarówno w całej Warszawie. Chcą oni do zrealizowania tak zwanych porządków, stąd tytuł kolejnej grupy.

W trakcie akcji, prezentuje się jednak, że gangsterzy, są zamieszani w popularną sprawę, chodzi bo o serię zabójstw i porwań, przez tak zwany Gang Obcinaczy Palców. Gang porywał ludzi, których mordował i obcinał mi palce, żeby nie doprowadzić do identyfikacji osób.
Leczący w pojedynkę Majami, dla cała sytuacji, postanawia połączyć energii z Gebelsem, Igorme oraz Barszczykiem, którzy podążają śladem gangsterów już dłuższy czas oraz stanowią duża zgodę na materiał strategii leczenia gangsterów.

Pitbull nowe porządki Chojna gdzie obejrzeć?

Majami, przypada na plan, uświadomienia handlarzy o grożącym im niebezpieczeństwie. Pozostawia również namiary na siebie w mieszkaniach, w których gangsterzy pobierają haracz. Plan szybko pada. Właścicielka salonu fryzjerskiego ostrzega bandytów przed siecią oraz nie przylega do zatrzymania. Darek nie zakłada się poddać i szuka własnego zabiegu na zachowanie gangsterów.

Majami, zyskuję cenne porady odnośnie planowanych zamieszek na Mokotowie. Nikt a nie chce ułatwić mu przygotowaniu zasadzki.
Oba komisariaty próbują zwalić działalność na następny.

Pitbull nowe porządki Chojna gdzie obejrzeć?

Nie licząc wyboru grupa policjantów przyjmuje się przeprowadzić pracę i uniknąć kolejnych morderstw. Niestety, podczas imprezy nie powtarza się złapać najgroźniejszego przestępcy. Na jego chodź policjanci trafiają a później, gdy próbował odebrać haracz. Długie przesłuchiwania, złe traktowanie wymaga jednak gangstera do współpracy.

W obawie o duży wyrok, zaczyna sypać pozostałych gangsterów, odpowiedzialnych za porachunki mafijne w nowym etapie. Niestety, lekkomyślność bandyty doprowadziła do zniszczenia jego matk. Uznawała żyć więc Zemsta za pomoc z policją. Podczas zeznań, gangster zaczyna sypać. Składa również zeznania obciążające siebie, bo wychodzi z otwarcia, że kiedy się nawracać, toż po całości.

Przyjmuję się do stosowania startu w potrójnym zabójstwie, obcięcia palców i zakopania ciał wszystkich trzech ofiar. Wskazuje także miejsce, w których zakopano ciała. W ten technologia, pazbywa się możliwości świadka koronnego. Tymczasem zaczyna powracać spokój. Handlarze przekazują różne, obciążające daną na materiał handlarzy, nie czując już żadnego zagrożenia z ich strony.

Pitbull nowe porządki Chojna gdzie obejrzeć?

Podekscytowany policjant daje się uzyskanymi danymi z przyjacielem i zostawia na nową akcję. Majami wraz z rodziną policjantów wraca na obszar bazaru. po przygotowaniu sklepu, tworzy się obserwacja z pustego pomieszczenia po automatach do gry. Więc do jakiegoś ze sklepów, wchodzi Boss. Dotknięty słowami handlarza, postanawia zwrócić się w dłoni policji.

Świadom, obserwacji miejsca, przyjmuje się zapytać o haracz. Gdy sięga po pieniądze, w współczesnym momencie do klubie wpada policja i dokonuje zatrzymania. Boss przyjmuje się na współpracę z policją, na poczet mniejszego wyroku oraz danych zawarcia związku małżeńskiego podczas wykonywanego kary. Gdy powtarza się dojść do porozumienia, sprawy wymykają się nieco spod kontroli.

Przylega do zabójstwa, w jakim ginie Boss, a główny aktor, zajmujący się w pracę policjanta Majami, zostaje zdegradowany. Na tym etapie film się kończy.
Pełny akcji, wulgaryzmów i niepochlebnych, policyjnych akcji film, został dwukrotnie pasowany do nagrody. Jest dużo dobrych pamięci również z pewnością zaleca się na tle innych produkcji kryminalnych.

Pitbull nowe porządki Chojna gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Pitbull nowe porządki

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o